Maj 2, 2018

Czarter jachtów bez patentu

Wszystkich tych, którzy chcieliby poczuć smak żeglarskiej przygody, a nie posiadają patentu żeglarskiego, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty czarter jachtu bez patentu. Na mocy rozporządzenie ministra sportu z dnia 30 kwietnia 2013 roku można poruszać się na wodach śródlądowych jachtem żaglowym, który nie przekracza długości kadłuba do 7,5 m.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy jachty, które możecie czarterować bez konieczności legitymowania się patentem żeglarskim. Są to: Sasanka Viva 600, Sasanka Viva 700 oraz Tes 678.

Czy czarter jachtu bez uprawnień jest bezpieczny?

Z tym pytaniem zwraca się do nas większość klientów. Oczywiście kurs żeglarski to świetny sposób na wzmocnienie żeglarskiej pasji, jednak jesteśmy przekonani, że pierwsze kroki w żeglarskim świecie, można w pełni bezpiecznie stawiać  nawet nie posiadając uprawnień. Nasza doświadczona i zawsze życzliwa kadra służy każdej załodze prostym przeszkoleniem przed wypłynięciem z portu. Ci z Państwa, którzy nie będą czuli się na tyle samodzielni, by sterować jednostką, mogą bez przeszkód wynająć sternika, który na początku rejsu lub przez cały czas jego trwania wprowadzi Państwa w fascynujący świat żeglarskiej przygody i nauczy wszystkich niezbędnych czynności potrzebnych w czasie trwania rejsu.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu rejsu.Zapisz się do newslettera i zdobądź rabat

Chcesz zgarnąć zniżkę 100 zł na czarter jachtu w sezonie 2019? Nic prostszego!

Zapisz się na nasz Newsletter i otrzymaj:

- 3 żeglarskie tapety z Mazur
- 100 zł rabatu na czarter wybranego jachtu!