wakacje z dziećmi

Jak spędzić wakacje z dziećmi na Mazurach?

Jeśli wakacje z dziećmi to tylko Mazury! Z pewnością odnajdziecie w nich coś dla siebie. Niezależnie czy lubicie przeżywać przygody podczas leśnych wędrówek, żeglować, czy wygrzewać się na plażowym kocu – będzie Wam tu dobrze. Co możecie zrobić, aby Wasze dzieci wspominały ten wyjazd na mazury jako radosne przeżycie, a nie nużące leżenie na plaży?
-> Continue reading Jak spędzić wakacje z dziećmi na Mazurach?

Targi Wiatr i Woda 2019

Tegoroczne targi Wiatr i Woda jak zwykle pozwoliły zwiedzającym na zapoznanie się z nowościami motorowodnymi i żeglarskimi przed zbliżającym się sezonem. Celowo nowości motorowodne umieściliśmy na pierwszym miejscu, gdyż z roku na rok, jachty motorowe dominują na wystawie. Wszystkie jachty żaglowe prezentowane na targach można zliczyć na palcach jednej ręki a były to: Maxus 24 EVO, Caravela 950, Mini 230, N’Fun 30 oraz kilka Optymistów jako reklama firm organizujących obozy.

[…]

Popularność żeglarstwa w Polsce – Infografika

Zapraszamy do zapoznania z z garścią statystyk dotyczących popularności żeglarstwa w Polsce. Najważniejsze informacje zebraliśmy na poniższej infografice. Wynika z niej, że ponad 5 mln polaków brało kiedyś udział w rejsie, z czego 3,4 mln uczestniczyło aktywnie. Większość z nich szuka w pływaniu relaksu (56%), a 41% szuka kontaktu z przyrodą. Więcej na poniższej infografice.

[…]

X