Maj 5, 2016

Partnerzy

W toku naszej działalności zbudowaliśmy partnerskie relacje z wieloma markami:

mtb_v1_RGBPolski Klub MTB
Klub kolarstwa górskiego, skoncentrowany na maratonach górskich i wyprawach rowerowych. Działa od początku 2012 r. i obecnie gromadzi ponad 50 aktywnych członków i zawodników.

 

InspireLabsLogo-320Inspire Labs

Marketingowy Software House realizujący nowoczesne narzędzia marketingowe z zakresu ecommercekomunikacji cyfrowej, aplikacji społecznościowych i mobilnych oraz integracji systemów B2B.

 

MTBike - sport marketingMTBike

Marka  działająca w obszarze marketingu sportowego wspierająca kluby sportowe oraz zawodników w zakresie promocji. Organizator wypraw rowerowych i szkoleń żeglarskich.

 

ANTYKWARSKI_logo_druk_czarnyAntykwarski

Marka wspierająca kolekcjonerów sztuki i antyków poprzez promocję wydarzeń, szerzenie wiedzy oraz ułatwianie kontaktów między kolekcjonerami.

 

lexisMedia_white_RGBLexisMedia

Kancelaria działająca w obszarze ochrony danych osobowych przede wszystkim w obszarze projektów internetowych oraz działań marketingowych.

 

slowpark_2

SlowPark

Gospodarstwo ogrodnicze specjalizujące się w uprawie borówki amerykańskiej. Plantacja położona jest w bliskim sąsiedztwie obszaru Natura 2000 obejmującego Masyw Śnieżnika.

WarsawGuide

Przewodnik po Warszawie. Nie masz pomysłu co wybrać spośród wielu możliwości jakie oferuje Warszawa? Trafiłeś we właściwe ręce-przewodnika po Warszawie! Napisz mi ile czasu chcesz spędzić w Warszawie, a ja podpowiem jak go najciekawiej wykorzystać.

 

 

Visiton.pl

Visiton.pl to portal turystyczny, który pozwoli na zaplanowanie urlopu w jednym miejscu. Odnajdź z nami ciekawą ofertę noclegową, niezależnie czy będzie to hotel, pensjonat czy pokoje gościnne. Nocleg to jednak nie wszystko. Warto jeszcze spędzić ten urlop w ciekawy sposób, dlatego na Visiton.pl znajdziesz atrakcje turystyczne w okolicy – muzea, parki rozrywki, aqua parki, lub wynajmiesz łódź czy sprzęt narciarski.

Oceń tą treść

X