wrzesień, 2022

11wrz7:00 pm7:00 pmOstróda muzyka Krzysztof Zalewski - Ostróda 2022

WIęcej

Szczegóły

Krzysztof Zalewski to artysta, dla którego najważniejszy jest kontakt z publicznością. Wokalista, multiinstrumentalista i zdobywca wielu nagród wystąpi latem 2022 roku podczas wyjątkowego koncertu w Ostródzie, gdzie zaprezentuje swoje największe przeboje.

Młody artysta już w wieku 19 lat zdobył rozgłos, zwyciężając w drugiej edycji programu "Idol". Największy sukces Krzysztof Zalewski zawdzięcza płycie "Złoto", którą wydał w 2016 roku. Na tym krążku znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość" czy "Polsko".

W 2020 roku wokalista i producent podzielił się z publicznością nowym albumem pt. "Zabawa". W 2021 roku album został nagrodzony aż czterema Fryderykami. Promujące go single "Annuszka" i "Wszystko będzie dobrze" zostały odsłuchane na YouTubie już wiele milionów razy i wciąż królują na radiowych playlistach.

Późnym latem 2022 roku Krzysztof Zalewski zagra koncert w Ostródzie. Warto usłyszeć na żywo największe przeboje artysty, który od lat udowadnia, że jest jednym z najzdolniejszych młodych artystów na polskiej scenie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Niedziela) 7:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X