marzec, 2023

18mar5:00 pm5:00 pmOlsztyn muzyka NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE GŁOSY, BALET I PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART

WIęcej

Szczegóły

KONCERT TRZECH TENORÓW I ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK


PO SPEKTAKULARNYM SUKCESIE KONCERTU WIEDEŃSKIEGO – PREMIERA
NAJLEPSI POLSCY TENORZY Z TOWARZYSZENIEM 

JEDYNEJ NA ŚWIECIE ORKIESTRY KSIĘŻNICZEK

GWIAZDORSKA OBSADA 

BALET 

PROJEKCJE MULTIMEDIALNE

Jedyny taki projekt na Świecie!
Koncert Trzech Tenorów i jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek – PREMIERA

Koncert roku – połączenie wspaniałych głosów tenorowych z jedyną na Świecie Orkiestrą Księżniczek. Znane od kilkudziesięciu lat Koncerty Trzech Tenorów odbywają się niemal na całym Świecie. Inicjatywa organizowania tych znakomitych widowisk zrodziła się dzięki trzem wybitnym, charyzmatycznym tenorom – Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. The Three Tenors jako pierwsi podbili serca melomanów w każdym zakątku naszego globu.

Koncert Trzech Tenorów z towarzyszeniem jedynej na Świecie Orkiestry Księżniczek programowo nawiązywać będzie do Gali z udziałem trzech największych tenorów świata. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wspaniałe głosy, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, ale przede wszystkim oni – trzej znakomici tenorzy młodego pokolenia – Tomasz Tracz, Bartosz Nowak i Aleksander Kruczek. Gościnnie wystąpią znakomite sopranistki – Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk i Justyna Bujak.

Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje. Wśród nich: Aria Barinkaya "Wielka sława to żart", "Nessun Dorma", Toast "Libiamo", "La donna è mobile, "Volare", fragmenty z filmu "Ojciec Chrzestny", czy nieśmiertelne "O sole mio"!

 
Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Artyści tego wieczoru udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic. To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko.

Koncert Trzech Tenorów i Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry wykonującej to niezwykłe widowisko. Artyści przeniosą Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z nami najpiękniejsze melodie jak choćby "Wielka sława to żart", czy "O sole mio". Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art.  Zakaz kopiowania!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Sobota) 5:00 pm - 5:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X