sierpień, 2022

19sie6:00 pm6:00 pmLidzbark Warmiński kabaret Turniej o złotą szpilkę 2022

WIęcej

Szczegóły

19. sierpnia 2022 (piątek)

Turniej o złotą szpilkę:
Kwiatkowski i Bank
Karol Kopiec
Kabaret Demakijaż
Kabaret Wrzeszcz
Czas dla Nas
Kabaret Trzeci Wymiar
Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Kabaret Trzecia Strona Medalu

Prowadzenie: Jarek Marek Sobański 
godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury
Bilety: Normalny 20 zł / Ulgowy 15 zł

Kwiatkowski i Bank – zespół pochodzący z Krakowa. Łączą muzykę, stand-up i klasyczny kabaret. Laureaci ubiegłorocznej edycji Turnieju o Złotą Szpilkę.

Karol Kopiec – stand-up’er, improwizator, aktor. Na scenie od 2008 roku. Laureat wszystkich najważniejszych przeglądów kabaretowych w kraju.
Kabaret Demakijaż – damska formacja kabaretowa, która na stałe rozgościła się w Toruniu. Panie śmieją się z ludzkich słabości, wad, charakterów, nie tracąc przy tym z oczu własnych "zalet".
Kabaret Wrzeszcz – trójmiejski kabaret, improwizatorzy, stand-uperzy, kabareciarze. W skeczach zostawiają sobie otwarta furtkę na improwizację i interakcję z publicznością. Wystąpią z pierwszym autorskim programem "Debiut".

Czas dla Nas – trzy piękne kobiety, obdarzone pięknymi głosami wracają na scenę, aby zrealizować swoje plany zawodowe odłożone na jakiś czas. Wystąpią w spektaklu "Czas na nas" łączącym muzykę operową i jazzową.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – komik, stand-uper. Miłośnik tatuaży, zapiekanek własnej roboty i historii… zabawnych historii. Jedyny, prawdziwie rudy w sercu komik w Polsce, który występuje w programie Comedy Club w Comedy Central Polska.

Kabaret Trzeci Wymiar – pochodzą z Rybnika, wszyscy członkowie kabaretu mają duże doświadczenie na scenie kabaretowej. Razem tworzą wybuchową mieszankę z dużą dawką dobrego humoru. Wystąpią w programie "Piękni, młodzi i bogaci".
Kabaret Trzecia Strona Medalu
-mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 70 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 60 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a cappella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Piątek) 6:00 pm - 6:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X