lipiec, 2023

29lip6:00 pm6:00 pmWęgorzewo muzyka MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

WIęcej

Szczegóły

Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w  dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie.    Milo jest nam poinformować, że pierwszymi artystami, którzy potwierdzili swój występ  na węgorzewskiej scenie są:


DNF, GIBBS, I.GOT.U, DJ  INOX, SI US PLAU.

DNF – jego muzyczne propozycje trafiają na track-listy dziesiątek, a może i setek DJ-ów w kraju i na świecie. Twórca wielu klubowych hitów takich jak ‘SICK’, ‘FUNKY’ czy ‘I LOVE SEX WITH MY EX’. Teledyski do jego numerów pną się na listach hitów w Eska TV i 4fun.tv. Jak mało kto w Polsce trzyma rękę na pulsie klubowych trendów, z powodzeniem nawiązując do brzmień Bounce i EDM dominujących na najważniejszych światowych festiwalach. Zagrał już w ponad 150 klubach, ale nadal ma apetyt na więcej. Charakterystyczny styl, energia i kontakt z publicznością podczas setów live sprawiają, że jego rytmy, co weekend wyciskają siódme poty z klubowiczów szalejących na parkiecie.

Gibbs – polski piosenkarz i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Od 2013 do 2016 roku współtworzył kolektyw Ganja Mafia, w którym był producentem. 10 października 2014 roku ukazał się album Kaliego oraz Gibbsa Sentymentalnie. Nagrania promowane teledyskami do utworów "Piękny Ból", "H.E.R.O.", "Ranta Rhei" i "Nigdy nie zapomnę" dotarły do 2 miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. 11 marca 2015 roku wydawnictwo uzyskało w Polsce status złotej płyty. 11 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera jego wspólnej płyty z Sariusem pt. ,,Czasem EP”. Następna płyta Anithype, wydana została 17 listopada tego samego roku w współpracy z tym samym wykonawcą. Album dotarł do 6 miejsca listy OLiS i uzyskał status złotej płyty. Od 2016 roku jest członkiem grupy hip-hopowej Fonos. Wraz z nim wydał płyty: Lidokaina, Mantra, również we współpracy z Kacprem HTA. Album Likodaina trafił na 9. miejsce listy OLiS, zaś Mantra trafiła na 1. Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" zaliczył pierwszą w pełni solową trasę koncertową. Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedził 9 miast w całej Polsce w ramach Czarno na białym Tour. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w kooperacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła na początku roku status Platynowej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

I.GOT.U – polski DJ, producent, remikser, który jest najbardziej znany ze swoich utworów – "Straya" i "Sick" we współpracy z DNF. Grał w niemal każdym klubie w Polsce i z każdym rokiem przesuwa swoje muzyczne granice. W 2017 roku rozpoczął nowy rozdział w swojej karierze tworząc FRKNTN – wytwórnię płytową zrzeszającą nie tylko polskich, ale i światowych artystów.


DJ INOX
– Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk "Summer" oraz remix hitu "I Love Sex With My Ex" pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV i wedrzeć się na sam szczyt. Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią. Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących. A niezwykły talent zaowocował współpracą z najbardziej znana diwą polskiej sceny muzycznej KAYAH.

SI US PLAU elektryzujący duet, który od lat jest jednym z najszybciej rozwijających się projektów na polskiej scenie! Tworzą z pasją i docierają do milionów ludzi. Ich muzyka to połączenie nowoczesności z nostalgią. Znaleźli prosty sposób na wielkie przeboje, które podbiły wiele stacji radiowych na całym świecie. Po ich muzykę sięgają też największe legendy elektroniki, bo nie od dziś wiadomo, że Polska świetnymi producentami stoi.

Mamry Festival 2023 osadzone zostanie w klimatach gier retro. W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.


MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023 SZANSĄ DLA MŁODYCH DJ-ÓW – DJ CONTEST Powered by XONI ON AIR
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w  dniach 28-29 lipca 2023 w Węgorzewie. Mamry Festival to szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM. Po raz czwarty  startuje konkurs dla młodych DJ. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych laureatami byli m.in.  EXATION i DJ KOSTEK, It’s Not Legal.  DJ CONTEST to wieloetapowy konkurs dla DJ’ów dla osób z całej Polski chcących pokazać się szerszej publiczności. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set i przesłać go wraz z wypełnionym formularzem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest. Udział w konkursie daję szansę na występ na głównej scenie Mamry Festival jeszcze w tym roku

Mamry Festival 2023 osadzone zostanie w klimatach gier retro. W przerwie między dobrą zabawą, a ładowaniem akumulatorów przed kolejnym występem uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia swoich sił na Automatach Zręcznościowych Retro, dzięki którym przypomnicie sobie czasy Waszego dzieciństwa, co będzie niewątpliwie ciekawym i dodatkowym urozmaiceniem.

Festiwal zostanie przeprowadzony pod hasłem: MUZYKA – ENERGIA – PASJA.

Najważniejsze elementy składowe Festivalu  to:
1. Konkurs na najlepszego DJ – działania rozpoczną się ogłoszeniem w mediach i internecie zasad konkursu o nagrodę Grand Prix Węgorzewo 2023 dla DJ-ów, wraz z regulaminem. Przedmiotem dwuetapowego konkursu będzie wyłonienie uczestników Konkursu DJ, którzy wystąpią w dniach 28 i 29  lipca.
2. Koncert gwiazd – w dniach 28 – 29  lipca 2023 r. w godz. 18.00 – 3.00 na Scenie Mamry odbędą się koncerty największych polskich zespołów i DJ. Koncerty połączone będą z atrakcyjną oprawą oświetleniową: laserowy pokaz świateł, elementy pirotechniczne. Łącznie wystąpi 18 artystów.
3. Działania związane z promocją zdrowego trybu życia – Równocześnie z odbywającymi się koncertami zostanie przeprowadzonych kilka akcji edukacyjno ekologicznych. Organizator, w porozumieniu z największym portem w Węgorzewie stworzy warunki do uczestnictwa w koncercie dla kilkudziesięciu jachtów, które będą mogły przycumować bezpośrednio przy scenie
4. Działania związane z promocją elektromobilności – Uzupełnieniem koncertów na scenie będą prowadzone w porcie pokazy najnowszego sprzętu wodnego, sprzętu sportowego, który jest zasilany elektrycznością (łodzie żaglowe, motolotnie i rowery).
5. Promocja wolontariatu – Festiwal jest organizowany przez stowarzyszenie non profit. Wszelkie dochody z realizacji projektu zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów z nim związanych. Wielką pomoc przy organizacji festiwalu stanowić będą wolontariusze z węgorzewskich szkół średnich. Grupa 20-25 osobowa będzie odpowiadać m.in. za dyżury w biurze organizacyjnym, za opiekę nad artystami, za pracę punktów informacyjnych, patrole ekologiczne.
6. Bezpieczne Mazury – Na festiwalu wnioskodawca będzie promować zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą, uczyć zasad niesienia pierwszej pomocy nad wodą.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Sobota) 6:00 pm - 6:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X