lipiec, 2022

15lip8:00 pm8:00 pmOstróda muzyka Tribute to Maanam Show w Ostródzie || Największe przeboje Kory i Maanamu nad ostródzkim jeziorem

WIęcej

Szczegóły

15. lipca nad ostródzkim jeziorem, w klubie TAWERNA, zabrzmią największe hity MAANAMu takie jak “Boskie Buenos”, “Kocham Cię Kochanie moje”, “Krakowski Spleen”, “Szare Miraże”, “To tylko tango” i wiele innych.

 
Koncert w wykonaniu Tribute To Maanam Show – niezwykły projekt młodych muzyków, którzy pokochali MAANAM i stworzyli własne zaskakujące aranżacje największych przebojów. Projekt koncertuje od 2019 i zdobył uznanie w całej Polsce. W czerwcu 2022 byli gwiazdą wieczoru pierwszego w Polsce festiwalu poświęconego MAANAMowi – “OL! Festiwal z nut MAANAMU” w Olsztynie.

 
Pięcioosobowy zespół składa się z muzyków reprezentujących odmienne gatunki muzyczne, a znajdujących wspólny mianownik w uwielbieniu dla twórczości Maanamu. Tak też znane przeboje zostaną okraszone elementami jazzu, bluesa, punka, R&B i soulu. Przede wszystkim jednak prym wiedzie rockowa gitarowa muzyka.

Tak jak siłą napędową Maanamu była Kora, tak siłą napędową Tribute’u jest Julita Zielińska – obdarzona niezwykłym głosem wokalistka, która na co dzień związana z soulem i R&B odkrywa przed publicznością pokłady rockowej energii; dotychczas występująca na największych festiwalach w Polsce takich jak Męskie Granie i Open’er Festival. Na scenie towarzyszą jej: Hubert Baumann – gitara, Filip Arasimowicz  – gitara basowa, Jan Jarecki – instrumenty klawiszowe, Krystian Bartusik – perkusja.

Tribute to Maanam zagrają dla Was:
Julita "Ziela" Zielińska – wokal
Hubert Baumann – gitara
Filip Arasimowicz – gitara basowa
Jan Jarecki – instrumenty klawiszowe
Krystian Bartusik – perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Piątek) 8:00 pm - 8:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X