styczeń, 2023

12sty7:00 pm7:00 pmOlsztyn standup BARTEK WALOS & DAMIAN VIKING USEWICZ | prowadzenie Jaksa

WIęcej

Szczegóły

Zapraszamy do olsztyńskiej restauracji Mexicana food & music bar na pierwszy wieczór stand-up comedy! To będzie Totalny Meksyk!

Na scenie: 

BARTEK WALOS

Nowy program pt. "Nikogo to nie obchodzi". O czym śnią ropuchy? Czy bycie dinozaurem to dobry pomysł na karierę? Czy duchy się pocą? Czym jest sukces i jak go uniknąć? Kogo to w ogóle obchodzi? Te i inne pytania, choć zostały zadane, zaraz pewnie zaginą w gąszczu innych, które za moment zastąpią inne. Można na nie próbować odpowiedzieć, ale czy to coś da? Jeśli tak, to komu? I tak możemy mnożyć te pytania do rana, tylko po co? Dziś mało co, mało kogo obchodzi, a mimo to wydaje mi się, że nie poświęcamy braku zainteresowania wystarczającej uwagi. I to właśnie ta refleksja o ogólnie pojętej istotności rzeczy przyświeca "Nikogo to nie obchodzi" i jego składnikom. W programie przewidziane są też jakieś jajca. A co z tego wyjdzie to już musicie się sami przekonać, bez odbioru i mam nadzieję do zobaczenia. "Nikogo to nie obchodzi" to nowy komediowy materiał Bartka Walosa, którego tytuł całkiem nieźle oddaje stosunek Bartka Walosa do świata oraz stosunek świata do Bartka Walosa. Bartek Walos to natomiast znany z bycia niezbyt znanym gostek, który lubuje się w rzeczach jeszcze mniej znanych od siebie. Teraz napisał trochę nowych rzeczy i uznał, że co tak mają leżeć w notesie, niech idą w świat i zasmakują nieco wolności słowa w formule facio z mikrofonem.

DAMIAN VIKING USEWICZ

Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat, jeden z twórców polskiej sceny stand-up. Występował na wielu scenach w całej Polsce. Organizował i występował na niezliczonej ilości imprez. Gospodarz kilkunastu scen komediowych w całej Polsce. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał – głównie od siebie. Damian to wulkan pozytywnej energii oraz dobrego humoru, którym zaraża każdego kogo spotka na swojej artystycznej drodze. Widziany na rybnickim Ryjku, kilkukrotnie w Comedy Central a także na platformach WOW i Playerze.

Prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Czwartek) 7:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X