maj, 2022

12maj7:00 pm7:00 pmOlsztyn muzyka Roman Wróblewski i Weronika Kulpa

WIęcej

Szczegóły

Chwila wypoczynku potrzebna nam wszystkim. Unikalne połączenie barw, znane od ponad 200 lat, uwielbiane przez Brahmsa, Beethovena i przynoszące emocje oraz ukojenie… Zapraszamy na koncert, podczas którego będziecie mogli posłuchać duetu Romana Wróblewskiego (piano) i Weroniki Kulpy (wiolonczela). W programie przewidziana jest muzyka z debiutanckiego albumu Romana, w nieco odświeżonych aranżacjach oraz kilka nowych kompozycji jakie powstają na nowy album.

Roman Wróblewski – polski pianista, kompozytor i producent muzyczny, od lat zaangażowany w wiele projektów muzycznych o różnorodnej stylistyce. Stworzył lub współtworzył 10 albumów studyjnych. Koncertował w Europie, Azji oraz na wielu festiwalach w Polsce, m.in. Open’er Festival w Gdyni, Przystanek Woodstock (zespół Enchantia), twórca muzyki filmowej, m.in. film dokumentalny "Rozkołys" (oficjalna selekcja 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Warszawie), jego teledysk do utworu "Big Hug" został nominowany w PL Music Video Awards 2021 w kategorii "Extra".

Weronika Kulpa – wiolonczelistka współczesna i barokowa, kameralistka, muzyk sesyjny, pedagog LAS Academy w Sopocie, wykładowca AMUZ w Gdańsku. Łączy działalność na polu muzyki dawnej, klasycznej, teatralnej, jazzowej i rozrywkowej. Na stałe związana z zespołami Alfah Femmes, O’Bows Quartet, Ensemble Inegalite, Kwartetem Bonsai, Kwartetem Gdańskim, Oblivion Duo i Paulina Porszke Ensemble. Współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, zespołem wokalnym Simultaneo i Cappellą Gedanensis.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Czwartek) 7:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X