wrzesień, 2022

22wrz7:00 pm7:00 pmOlsztyn muzyka Laboratorium na koniec lata zagra w Olsztynie

WIęcej

Szczegóły

Legenda Polish Jazz która od 1970 roku zachwyca słuchaczy w Polsce i na Świecie – LABORATORIUM już 22 września zagra na koniec lata w Olsztynie, w koncertowym składzie:

Janusz Grzywacz – piano, el.piano, synth, vocoder, loops programming
Marek Stryszowski – soprano sax, alto sax, vocals
Krzysztof Ścierański – bass guitar, midi bass guitar
Marcin Ścierański – drums
Marek Raduli – guitar

Laboratorium po 32 latach w 2018 roku powróciło z 10 w swojej karierze, nowym studyjnym albumem "NOW" w składzie: Janusz Grzywacz, Marek Stryszowski, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański oraz RIP Grzegorz Grzyb.
Data premiery płyty z końca 2018 roku nie była dla Zespołu przypadkowa – 2 listopada to dzień urodzin tragicznie zmarłego w lipcu 2018 roku GRZEGORZA GRZYBA, który w kultowym Izabelin Studio nagrał z Laboratorium pierwszy i zarazem ostatni album.

Na płycie znalazło się 10 utworów, soczysta mieszanka brzmieniowa i muzyka niezwykle osobista ze specjalnym gościnnym udziałem Bernarda Maseli, O.S.T.R.’a oraz Jaroza. Okładkę do płyty stworzył uznany na całym świecie artysta Mirosław Rogala. Warto wspomnieć, że fanem zespołu jest m.in. Russell Hobbs – wirtualny perkusista grupy Gorillaz. W zeszłym roku podczas jubileuszu 50lecia Laborki – album uzyskał status ZŁOTEJ PŁYTY.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Czwartek) 7:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X