luty, 2023

18lut7:00 pm7:00 pmOlsztyn muzyka Koncert grup Azarath/Insidius/Warfist/Hektik

WIęcej

Szczegóły

Azarath
Legendy polskiej sceny ekstremalnej po wielu latach do Olsztyna. Tego składu nie trzeba nikomu przedstawiać.

Insidius
Są olsztyńskim zespołem, grającym muzykę death-metalową z progresywnymi naleciałościami. Grupa dała o sobie znać szerszej publiczności w 2013 roku. Na koncie mają dwa LP: "Shadows of Humanity" (2016) i "Infamia" (2018) oraz liczne koncerty i trasy w Polsce i zagranicą, gdzie dzielili scenę z takimi składami jak Vader, Marduk, Grave, Hate, Vesania, Antigama, Sceptic, Infernal War, Materia i wieloma innymi. W Olsztynie zagrają po prawie 3 latach od koncertu w Amfiteatrze – rozgrzani jak nigdy, świeżo po trasie "Revelations of the Wicked" z Vaderem.

Warfist
Powstały w 2004 r. zielonogórski Warfist kojarzony jest głównie z black/thrash metalem. Faktycznie, zawartość demówek, splitów, epki i debiutanckiego "The Devil Lives in Grünberg" można śmiało w ten sposób określić, ale z czasem muzyka zespołu zaczęła podążać w inne rejony i od kilku lat najtrafniej nazwać ją po prostu metal. W twórczości Warfist black/thrashowa dzikość miesza się z heavy metalową przebojowością i death metalową brutalnością, przez co ciężko jednoznacznie zaszufladkować ich muzę. Kapela ma na koncie cztery albumy, z czego ostatni, "Teufels", ukazał się na początku 2022r., nakładem Godz Ov War Production.

Hektik
Olsztynski zespół grający oldschool metal. Wyróżnia się pełnymi rozmachu, gęstymi i złożonymi utworami, które atakują oryginalnym ciekawaym brzmieniem. Domeną zespołu jest wszechstronna różnorodność dzięki czemu każdy znajdzie w nich cos dla siebie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Sobota) 7:00 pm - 7:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X