sierpień, 2022

19sie4:00 pm4:00 pmOlsztyn muzyka Green Hops Music Fest

WIęcej

Szczegóły

Green Hops Music Fest to trzydniowy, niezależny festiwal muzyczny nad jeziorem w Olsztynie. Każdy dzień to fantastyczna, niosąca i cudowna podróż w dźwiękach electro, reggae i ska. Kapitalna lokalizacja, piękna plaża oraz wielobarwna i kosmiczna aranżacja sprawi, że to wydarzenie będzie wspaniałą podróżą i z pewnością na długo pozostanie w pamięci jako nalepsze wydarzenie warmińskiego lata! W trakcie trzech dni festiwalu zobaczymy między innymi: TABU, Sexy Suicide, Decadent Fun Club, IŻOL, Wrona, ALLES, Bez Ceregieli, Uncarnate i wielu innych wspaniałych artystów.

Line up jest w ciągłej budowie i wiele zespołów zostanie ogłoszonych w terminie późniejszym. Szczegółowy program zaprezentujemy bliżej daty wydarzenia lecz już teraz gwarantujemy, że będzie to najlepsza impreza olsztyńskiego lata! Po sąsiedzku, jako niezależne wydarzenie towarzyszące będzie odbywać się szósta edycja Olsztyńskiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych, ze wspaniałą oferta ponad 100 różnych piw do wyboru z kilkunastu browarów. Ponadto strefa food truck ze wspaniałymi przekąskami. Trzy dni śpiewu, tańca, miłości, wspólnych harców pod sceną i pysznego piwa rzemieślniczego. Dołącz!

UWAGA: ceny karnetów i biletów będą wzrastać wraz ze zbliżaniem się daty festiwalu Green Hops. Ilość wejściówek jest limitowana. Zabezpiecz swoją już teraz! Miłość, wolność, muzyka i piwo.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Piątek) 4:00 pm - 4:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X