luty, 2023

12lut5:00 pm5:00 pmMrągowo muzyka Koncert Walentynkowy - Romantic

WIęcej

Szczegóły

Podczas występu usłyszą Państwo utwory z repertuarów takich artystów, jak m.in. Frank Sinatra, Dean Martin, Elvis Presley czy Andrea Bocelli.

YLO Violin czyli Ilona Perz-Golka – utalentowana polska skrzypaczka i kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty z zespołami kameralnymi oraz orkiestrą Filharmonii Sudeckiej, w której pracowała. YLO Violin urzeka publiczność swoją muzyką, wdziękiem i talentem. Dzięki swej działalności koncertowej zwiedziła niemal cały świat.


Sergio Bettas – włoski tenor pochodzący z Ferrary. Absolwent Muzycznego Konserwatorium w rodzinnym mieście. Muzyka od zawsze wypełniała jego życie. Zaczynał od gry na instrumentach, pasję do śpiewu odkrył w sobie nieco później. Jego artystyczna droga związana jest z Teatrem Teatro Regio (Parma) oraz Teatrem Wielkim (Warszawa). Debiutował w roli Manrika w "Trubadurze" Verdiego w 2006 roku. W swoim repertuarze tenr posiada zarówno klasyczne kompozycje operowe, jak i utwory muzyki rozrywkowej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Niedziela) 5:00 pm - 5:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X