lipiec, 2022

09lip7:30 pm7:30 pmMrągowo kabaret Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret Jurki

WIęcej

Szczegóły

23.Mazurska Noc Kabaretowa
9 lipca 2022, Mrągowo, Amfiteatr nad jeziorem Czos, godzina 19:30


Mazurska Noc Kabaretowa zawsze była w pierwszym szeregu, artyści występujący w mrągowskim amfiteatrze w mig opisywali zmieniającą się rzeczywistość. Nie inaczej jest i w tym roku. Polacy ćwiczą – jedni z Ewą Chodakowska, inni z Anną Lewandowską, bo chcą być FIT. Segregują śmieci, oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach –  bo chcą być BIO.

 
Dlatego 23. Mazurska Noc Kabaretowa również jest "FIT-EKO-BIO". I uwaga! Zawiera dużo gwiazd! Poćwiczymy razem z naszymi instruktorami –  Marcinem Wójcikiem z kabaretu Ani Mru- Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton!

Wspólnie pośmiejemy się ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud reklamowanych przed gwiazdy i gwiazdeczki, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera.

W skład naszego smacznego i zdrowego zestawu wchodzą  m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin – "czempionką" w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i Grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Duża dawka zdrowego śmiechu gwarantowana!

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% naturalny zespół The Jobers.

Reżyseria – Beata Harasimowicz.
Realizacja telewizyjna TV PULS

*Rejestracja telewizyjna – zakup biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku oraz akceptacją regulaminu imprezy. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika, na inne w tej samej kategorii. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania zmian w programie.
*Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się poniżej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Sobota) 7:30 pm - 7:30 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X