sierpień, 2022

18sie8:00 pm8:00 pmLidzbark Warmiński standup Get up Stand-up - 43 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry

WIęcej

Szczegóły

43. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry rozpoczynamy Stand-Up’em! 

GET UP STAND-UP:
* BŁAŻEJ KRAJEWSKI
* KAROL MODZELEWSKI
* MARTA ŁOJEK
* KAMIL KOZIEŁ

* prowadzenie ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ 

godz. 20:00 Lidzbarski Dom Kultury
Bilety: 50 zł

MARTA ŁOJEK – nawrócona dresiara made in Gdańsk, rocznik 90. Gada, co chce. Kupuje głównie męskie ciuchy i ratuje owady z opresji. Na scenie komediowej od 2015, w stand-upie od 2019.
BŁAŻEJ KRAJEWSKI – Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wielu wpadek, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.

KAROL MODZELEWSKI – z programem "Afryka" – niewiarygodnej opowieści o rajdzie przez ten kontynent, wyświetlaniu polskich kreskówek, handlowaniu z mafią, czy ucieczkami przed wojskiem, a całość poparta zdjęciami, więc będzie multimedialnie.
KAMIL KOZIEŁ – człowiek-wulkan, wulkan drzemiący. Może i nie doczekacie się erupcji ze strony Kamila, ale na pewno oczaruje Was swoim podejściem do świata, niekonwencjonalnymi spostrzeżeniami, a także umiejętnością zachowania stoickiego spokoju w nawet najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

Prowadzenie ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ warmiński rudobrody komik, znawca pogody i ciśnienia atmosferycznego, optymista bez zegarka.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Czwartek) 8:00 pm - 8:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X