sierpień, 2022

19sie8:00 pm8:00 pmGiżycko muzyka Lady Pank – Tacy sami od 40 lat

WIęcej

Szczegóły

Lady Pank – Tacy sami od 40 lat

Od 40 lat Lady Pank dostarcza swoim fanom wyjątkowych przebojów i koncertów, które kształtują następne pokolenia.  2022 rok to wyjątkowa okazja, by usłyszeć największe hity na żywo!
Debiutancka płyta zatytułowana po prostu "Lady Pank" pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki. Okrągły jubileusz zespołu połączony z premierą nowej płyty pt. "LP40" to gwarancja niezwykłych koncertów w wykonaniu Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza i reszty grupy.

Przez ostatnie lata świat stanął na głowie. Płyta "LP40" opowiada o tym, co wokół nas obecne. To krótkie historie o tym, co jeszcze niedawno było normalne, a dziś nie jest oczywiste.

Lady Pank na trasie koncertowej "Tacy sami od 40 lat"

Zespół pomimo "czterdziestki na karku" jest w doskonałej formie. Podczas koncertów w ostatnich latach Lady Pank udowodniło wielokrotnie, że ich występy na żywo to niezapomniane wydarzenie. Nawet najwierniejsi fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek. "Tacy sami od 40 lat" jest równocześnie powrotem do czterech dekad twórczości zespołu, jak również czymś nowym i świeżym. Zespół gwarantuje słuchaczom, że będzie przebojowo, sentymentalnie i hucznie.  Sprawdź nadchodzące koncerty Lady Pank i wybierz się w niezwykłą, muzyczną podróż!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Piątek) 8:00 pm - 8:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X