październik, 2022

20paz6:30 pm6:30 pmElbląg teatr Artystyczni - widowiska

WIęcej

Szczegóły

Teatr Cieni Baśni Andersena
Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach
Teatr Cieni nie może odbyć się bez Twojej rodziny i znajomych!

ZAREZERWUJ 6 BILETÓW I ZYSKAJ 15% RABATU NA WSZYSTKIE BILETY Oferta obowiązuje tylko do 26 sierpnia.

Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy. Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów. Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko. Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach. To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.

• Brzydkie kaczątko uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera. • Mała syrenka doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.
• Urocza Calineczka przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb.
Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny.

To jednak nie wszystko! Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej dla Was ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia! Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana!

PROMOCJA 
Upewnij się, że nie przegapisz tego wydarzenia i zarezerwuj bilet dla siebie, rodziny i  znajomych już dziś! Wybierając 6 na to wydarzenie zyskujesz 15% rabatu na każdy bilet. Promocja trwa tylko do 26 sierpnia.

Co mówią o nas widzowie?
"Wybraliśmy się z mężem i dziećmi na spektakl w Poznaniu. Muszę przyznać że dawno nic, ani nikt nas tak nie zachwycił. "Teatr Cieni Baśni Andersena" to historie opowiadane przez wspaniałych aktorów. Dzieciaki były oczarowane! Polecam Gorąco!!!" – Marlena Paetz
"Miałam przyjemność być z moimi przedszkolnymi 6 – latkami na spektaklu Teatr Cieni baśni H. CH. Andersena piękne widowisko, dzieciakom podobało się bardzo, mnie również" – Magdalena Kawecka

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:
Jak długo trwa spektakl?
Przedstawienie trwa około 60 min.

Czy Teatr Cieni Baśni Andersena jest odpowiedni dla dzieci? 

Spektakl polecamy szerokiej publiczności. Jako poradę dla dorosłych przyprowadzających młodych widzów podpowiadamy, że spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat. Wszystkim osobom w wieku 16 lat lub młodszym musi towarzyszyć osoba dorosła i nie mogą one siedzieć samodzielnie na widowni. Wszystkie osoby wchodzące do teatru, bez względu na wiek, muszą posiadać bilet.

Cena biletu
Bilety możesz zakupić w cenie od 49 do 69 zł. w zależności od wybranego miejsca. Już  dziś możesz skorzystać z promocji – rezerwując 6 biletów zyskujesz 15% rabatu
na wszystkie bilety. Przeżyj niesamowitą przygodę wraz ze swoją rodzinę i znajomymi. Promocja trwa do 26 sierpnia.

Czy przedstawienie ma efekty specjalne?
Należy pamiętać, że podczas pokazu występują migające światła, efekty dymne i oświetlenie
stroboskopowe.

Czy mogę nagrać występ?
Korzystanie z kamery i sprzętu do nagrywania dźwięku jest surowo zabronione.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Czwartek) 6:30 pm - 6:30 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X