wrzesień, 2022

26wrz8:00 pm8:00 pmElbląg standup JAKUB POCZĘTY & RAFAŁ BANAŚ | prowadzenie Jaksa

WIęcej

Szczegóły

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! 


Na scenie Stand-up Elbląg wystąpią: 


JAKUB POCZĘTY

Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.  W swoim najnowszym programie pt. "Słabość" Jakub opowiada o dziwnych pomysłach na tatuaże, podrzuconej przez cyganów siostrze i bliskiej, czasem zbyt bliskiej, relacji z rodzicami.


RAFAŁ BANAŚ 

komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. 

Jako standupper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2.
"Szakal 2: Szarpiący z kobrami". To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy.
Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do własnego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie.

prowadzenie

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ 

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Data

(Poniedziałek) 8:00 pm - 8:00 pm

Lokalizacja

Login required to see the information Login

X