Targi Wiatr i Woda 2019

Tegoroczne targi Wiatr i Woda jak zwykle pozwoliły zwiedzającym na zapoznanie się z nowościami motorowodnymi i żeglarskimi przed zbliżającym się sezonem. Celowo nowości motorowodne umieściliśmy na pierwszym miejscu, gdyż z roku na rok, jachty motorowe dominują na wystawie. Wszystkie jachty żaglowe prezentowane na targach można zliczyć na palcach jednej ręki a były to: Maxus 24 EVO, Caravela 950, Mini 230, N’Fun 30 oraz kilka Optymistów jako reklama firm organizujących obozy.

Z kolei dla motorowodniaków dostępnych było kilkadziesiąt mniejszych i większych jachtów i houseboatów. Ten stan rzeczy obrazuje trendy jakie obserwujemy na Mazurach od kilku lat.

Dla nas Targi to wspaniała okazja do spędzenia rodzinnego weekendu w klimacie jachtowym i zarażania naszych dzieci pasją. Pomimo widocznego braku wielu interesujących jachtów żaglowych Targi uważamy za udane. Za rok na pewno pojawimy się ponownie. Teraz odliczamy już dni do zejścia lodu z basenu portowego w Giżycku, pierwszego wodowania jachtów i pierwszych czarterów w tym sezonie.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z Targów.

Targi Wiatr i Woda 2019
5 (100%) 1

X