Tango 30 – luksusowy jacht dla 9 osób

Tango 30

Tango 30 to luksusowy jacht, którego projekt zawdzięczamy znanemu i wielokrotnie nagradzanemu projektantowi jachtów, Andrzejowi Skrzatowi. Dlaczego czarterując jacht na mazurach, warto wybrać właśnie ten jacht?

Luksus nawet dla 9 osób

Andrzej Skrzat zaprojektował Tango 30 jako jednostkę gwarantującą bezpieczną i wygodną żeglugę z doskonałymi walorami nautycznymi. Umożliwiającą podejście do niemal każdego mazurskiego brzegu. Żaglówkę wyróżnia bardzo wysoki standard wykończenia, luksusowe wyposażenie oraz wspaniały design. Jej rozmiary sprawiają, że jest to jedna z największych konstrukcji w Krainie Tysiąca Jezior.

Pokład Tango 30 należącego do floty Twist Czarter jest pokryty naturalnym drewnem tekowym. Natomiast wnętrze jachtu zostało w całości wykończone w drewnie, co nadaje jednostce niepowtarzalny żeglarski charakter.


ZAREZERWUJ TEN JACHT TUTAJ: TANGO 30


Przestrzeń i wygoda, komfort

Na Tango 30 w luksusowych warunkach może żeglować nawet 9 osób. Jacht posiada trzy zamykane kabiny dla dwóch osób. Kolejne dwie osoby znajdą nocleg na koi bocznej w mesie. Pod każdą z koi znajduje się pojemna bakista. Zarówno mesa, jak i kabiny sypialne są przestronne. Posiadają otwierane okna, zapewniając wentylację w upalne dni, a także dostęp światła dziennego. W koi dziobowej poza klasycznym forlukiem znajdują się panoramiczne okienka boczne. Wieczory przy wspólnych szantach rozświetlą lampy ledowe.

Ogrzewane wnętrze pozwoli żeglować sucho i komfortowo od wczesnej wiosny aż do końca października. A kambuz wyposażony w kuchenkę gazową, instalację wody pitnej z pompką elektryczną, zlewozmywak, zestaw naczyń i akcesoriów kuchennych pozwoli poczuć się jak w domu. Poza standardowym wyposażeniem, jacht należący floty Twist Czarter posiada lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową.

Solidne żeglarskie wyposażenie

Dzięki sterowi strumieniowemu umieszczonemu na dziobie manewrowanie w porcie jest niezwykle proste. Ponadto na wyposażeniu jachtu jest maszt z bramką umożliwiającą jego bezpieczne kładzenie, żagle: grot + fok, lazyjack, miecz obrotowy, koło sterowe, podnoszona płetwa sterowa na jarzmie oraz silnik zaburtowy na ruchomym pantografie taliowym.

Na pokładzie dostępny jest również zestaw akcesoriów przeznaczonych do bezpiecznego cumowania, knagi i półkluzy, dwie kotwice, hak do wygodnego łapania boi, długie cumy oraz wytrzymałe odbijacze. Bezpieczeństwo gwarantują najwyższej jakości środki ratunkowe (koło ratunkowe, kamizelki pokładowe w ilości odpowiadającej liczbie członków załogi, gaśnicę). Na jachcie znajdziesz także prostownik, kabel i przejściówkę na wtyczkę kempingową. Dzięki temu w porcie czy ekomarinie samodzielnie naładujesz akumulator. Zarówno jacht, jak i silnik objęte są ubezpieczeniem.

Dzięki tym wszystkim udogodnieniom Tango 30 umożliwia bezpieczną i satysfakcjonującą żeglugę sportową i rekreacyjną.

Kokpit ponad standard

Kokpit został osłonięty szprycbudą oraz bimini. Dodatkowym wyposażeniem jest rozkładany stolik. Do dyspozycji sternika jest koło sterowe, panel steru strumieniowego oraz echosonda. Przy siedzisku sternika znajduje się manetka od silnika zaburtowego, umożliwiająca włączanie silnika kluczykiem, zmianę biegów i regulację obrotów. Z tyłu kokpitu znajduje się jarzmo od płetwy sterowej oraz silnik zaburtowy Yamaha 10 KM na ruchomym pantografie taliowym.

Kto jest projektant Tango 30?

Andrzej Skrzat to jeden z najbardziej znanych Polskich projektantów jachtowych działających do dziś w branży. W swojej wieloletniej karierze stworzył takie jachty jak Sportina 600, Phila 880, Accent 500, Sunhorse 25, Majestic 24 R i całą serię świetnie przyjętych przez armatorów i żeglarzy jachtów Delphia. Za wszystkie te prace wielokrotnie otrzymał nagrodę “Gwóźdź Targów Wiatr i Woda” (1995, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007, 2009), Złoty Medal Targów Boatshow w Łodzi (2005) oraz nagrody Croatian Boat of the Year (2009), Best of the Year Japan 2015 oraz w 2008 tę najcenniejszą Cruising World Boat of the Year. Był również trzykrotnie nominowany do nagrody European Yacht of the Year (2008, 2009, 2010). To właśnie spod jego ręki wyszedł projekt bardzo cenionego wśród żeglarzy na Wielkich Jeziorach Mazurskich jachtu Tango 30. Jednostka niemalże od razu wszedł do produkcji i dziś cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno wśród armatorów, jak i wodniaków.

 


ZAREZERWUJ TEN JACHT TUTAJ: TANGO 30


Zobacz też:

https://twistczarter.pl/antila-24-nowosc-w-ofercie-twist-czarter/

 

Sprawdź nasze inne jachty

Oferujemy Państwu nowoczese, dobrze wyposażone i świetnie przygotowane łodzie żaglowe i motorowe. Każdy nasz jacht posiada komfortowe wyposażenie hotelowe takie jak zamykana kabina z toeletą chemiczną, ogrzewanie Webasto, kuchenkę gazową, instalację wodną oraz elektryczną. Ponadto wyposażenie żeglarskie umożliwia komfortową żeglugę o obsługę jachtu. Wszystkie fały są sprowadzone do kokpitu, zainstalowana jest bramka do kładzenia masztu, markowe kabestany, silniki czterosówowe oraz wiele innych udogodnień.

Pełna lista jachtów oraz wybrane jednostki:

Maxus 33.1 RS

Maxus 33.1 RS

3 kabiny, koło sterowe i ogrzewanie
 • Kadłub: 10,45 m x 3,2 m
 • Załoga: 8-10 osób
 • Żagle: 40 m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: koło sterowe, ster strumieniowy, echosonda, ogrzewanie Webasto, prysznic w kokpicie, radio z MP3 i TV, bimini, szprycbuda, nagłośnienie w kokpicie, oświetlenie LED, kuchenka gazowa, mikrofalówka, lodówka
Szczegóły
Antila 30

Antila 30

3 kabiny, ogrzewanie, koło sterowe
 • Kadłub: 9,3 m x 2,95 m
 • Załoga: 10 osób
 • Żagle: 38m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: silnik 15 KM stacjonarny, ogrzewanie, lodówka Waeco, grot pełnolistwowy, patent do kładzenia masztu, rolfok na sztywnym sztagu, radio CD/MP3, instalacja 12V / 230 V, gniazdo do ładowania telefonu, 3 zamykane kabiny
Szczegóły
Nautika 830

Nautika 830

motorowy houseboat, 2 kabiny
 • Kadłub: 8,3 m x 2,9 m
 • Załoga: 8 osób
 • Żagle: –
 • Udogodnienia: jacht motorowy dostępny bez patentu, lodówka sprężarkowa, ogrzewanie Webasto, silnik Marcury 50KM z elektrycznym trymem, instalacja wody pitnej, radio z MP3 oraz TV, kuchenka gazowa, 2 zamykane kabiny (max 6 osób).
Szczegóły
Antila 24.4

Antila 24.4

szybkie jachty dostępne bez patentu
 • Kadłub: 7,4m x 2,6m
 • Załoga: 6-8 osób
 • Żagle: 30 m^2 (fok+grot)
 • Udogodnienia: ogrzewanie Webasto, lodówka Waeco, kabestany Andersen, oświetlenie LED, bramka do kładzenia masztu, sztywny sztag, roll fok, kuchenka gazowa, kabina WC, silniki Mercury Sailpower 5KM, panel solarny.
Szczegóły
Rate this post
X