Promocja!

DISIbox – urządzenie do dezynfekcji jachtów

299 

DISIbox to nowoczesne urządzenie na rynku dezynfektorów. DISIbox wykorzystuje diody UVC-LED wysokiej mocy. Diody są źródłem światła ultrafioletowego o tej samej długości fal, co dawne lampy wyładowcze stosowane np. do dezynfekcji sali szpitalnych. Utrzymują bardzo wysoką wydajność przy niskim poborze prądu. Otwiera to dla naukowców, technologów i projektantów nowe możliwości zastosowania procesów dezynfekcji do codziennej ochrony osobistej. Nowoczesne urządzenia dezynfekcyjne mogą być miniaturowe i zasilane chociażby z gniazda zapalniczki samochodowej.

Zastosowanie: pojazdy, jachty, pomieszczenia

Dane techniczne

Zasilanie: DC5V/1A, Micro USB
Wentylator: wysokoobrotowy płynnie regulowany PWM
Średnie zużycie energii: 3W
Średni poziom dźwięku: 30 dB
Wydajność: do 10 m3/h
Temperatura przechowywania: do -40 do  +80 C
Wymiary: 145x89x42mm
Waga: 200 g
Jonizator powietrza: Tak
Stały filtr NANO (TiO2-Ag) ditlenek tytanu domieszkowany srebrem
Aktywne źródło dezynfekcji: Ultrafiolet 279 nm, UV-C LED
Certyfikacja: CE, deklaracja zgodności z Dyrektywą 2014/30/EU
Atest Higieniczny: Państwowy Zakład Higieny, No.: B-BK-60212-0215/20

Kategoria:

Opis

DISIbox to urządzenie do dezynfekcji wnętrz pojazdów, pomieszczeń służbowych, użyteczności publicznej i domowych. DISIbox należy do najnowocześniejszych na rynku dezynfektorów. Urządzenie wykorzystuje źródło światła ultrafioletowego UVC-LED. Fale UVC-LED służą do dezynfekcji powietrza w przestrzeniach narażonych na występowanie chorobotwórczych roztoczy, bakterii i wirusów.

Nowoczesna technologia wewnątrz urządzenia

DISIbox, wyposażone jest w nowoczesną technologię UVC-LED. Dzięki jej zastosowaniu konstruktorzy urządzenia zamknęli źródło ultrafioletu w kompaktowej obudowie. Pozwoliło to na zachowanie pełnej funkcjonalności dezynfekcji, takiej jak w przypadku stosowanych w szpitalach i klinikach wyładowczych lamp ultrafioletowych. Technologia UVC-LED umożliwia miniaturyzację urządzenia przy zachowaniu pełnej efektywności dezynfekcji oraz niski pobór prądu. Dzięki niej projektanci i konstruktorzy mogą zapewnić użytkownikom nową definicję bezpieczeństwa i dezynfekcji, czego przykładem jest możliwość zasilania urządzenia DISIbox z gniazd USB (np. gniazd zapalniczki samochodowej czy powerbanków). Zapewnia to gwarację bezpieczeństwa w miejscach do tej pory niedostępnych.

 

Jak działa DISIbox

Wewnątrz obudowy urządzenia DISIbox, znajduje się źródło światła ultrafioletowego UVC-LED. Jest to wysokiej mocy dioda LED, która naświetla niklową nano-siatkę z powłoką ditlenku tytanu domieszkowanego srebrem. Związek ten ma udowodnione naukowo działanie bakterio i wirusobójcze, które dodatkowo wzmacnia efekt światła UV-C. W ten sposób dokonuje się dezynfekcja strumienia powietrza przepływającego przez nano-siatkę. Jonizator, który został również zamontowany w urządzeniu, to wspomagająca broń przeciwko drobnoustrojom a jednocześnie wpływający na poprawę jakości powietrza. Szybkość przepływu strumienia powietrza przez DISIbox została dobrana w taki sposób, aby efektywność dezynfekcji była jak najwyższa. Poza przepływem powietrza proces dezynfekcji nie jest odczuwalny dla użytkownika.

Potrójne działanie

 • Dezynfekcja światłem UVC-LED o długości fali świetlnej 279nm
 • Nano-siatka niklowa z powłoką ditlenku tytanu, domieszkowanego srebrem (Tio2+Ag)
 • Jonizator powietrza, który wytwarza aniony tlenu przywierające do powierzchni wirusów, unieszkodliwiając je.

Efektem potrójnego działania DISIbox jest dezynfekcja powietrza w pomieszczeniach.

Potrójne działanie DISIbox to unikat na rynku urządzeń dezynfekcyjnych. Urządzenie ma swoje zastosowanie we wszystkich miejscach, w których należy zachować maksymalne środki bezpieczeństwa. DISIbox to urządzenie, które podnosi poczucie bezpieczeństwa.

Urządzenie DISIbox uzyskało Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie o numerze B-BK-60212-0215/20 potwierdzający jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Instrukcja obsługi: instrukcja-obslugi-disibox

 

Sprawdź nasze inne jachty

Oferujemy Państwu nowoczese, dobrze wyposażone i świetnie przygotowane łodzie żaglowe i motorowe. Każdy nasz jacht posiada komfortowe wyposażenie hotelowe takie jak zamykana kabina z toeletą chemiczną, ogrzewanie Webasto, kuchenkę gazową, instalację wodną oraz elektryczną. Ponadto wyposażenie żeglarskie umożliwia komfortową żeglugę o obsługę jachtu. Wszystkie fały są sprowadzone do kokpitu, zainstalowana jest bramka do kładzenia masztu, markowe kabestany, silniki czterosówowe oraz wiele innych udogodnień.

Pełna lista jachtów oraz wybrane jednostki:

Maxus 33.1 RS

Maxus 33.1 RS

3 kabiny, koło sterowe i ogrzewanie
 • Kadłub: 10,45 m x 3,2 m
 • Załoga: 8-10 osób
 • Żagle: 40 m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: koło sterowe, ster strumieniowy, echosonda, ogrzewanie Webasto, prysznic w kokpicie, radio z MP3 i TV, bimini, szprycbuda, nagłośnienie w kokpicie, oświetlenie LED, kuchenka gazowa, mikrofalówka, lodówka
Szczegóły
Antila 30

Antila 30

3 kabiny, ogrzewanie, koło sterowe
 • Kadłub: 9,3 m x 2,95 m
 • Załoga: 10 osób
 • Żagle: 38m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: silnik 15 KM stacjonarny, ogrzewanie, lodówka Waeco, grot pełnolistwowy, patent do kładzenia masztu, rolfok na sztywnym sztagu, radio CD/MP3, instalacja 12V / 230 V, gniazdo do ładowania telefonu, 3 zamykane kabiny
Szczegóły
Nautika 830

Nautika 830

motorowy houseboat, 2 kabiny
 • Kadłub: 8,3 m x 2,9 m
 • Załoga: 8 osób
 • Żagle: –
 • Udogodnienia: jacht motorowy dostępny bez patentu, lodówka sprężarkowa, ogrzewanie Webasto, silnik Marcury 50KM z elektrycznym trymem, instalacja wody pitnej, radio z MP3 oraz TV, kuchenka gazowa, 2 zamykane kabiny (max 6 osób).
Szczegóły
Antila 24.4

Antila 24.4

szybkie jachty dostępne bez patentu
 • Kadłub: 7,4m x 2,6m
 • Załoga: 6-8 osób
 • Żagle: 30 m^2 (fok+grot)
 • Udogodnienia: ogrzewanie Webasto, lodówka Waeco, kabestany Andersen, oświetlenie LED, bramka do kładzenia masztu, sztywny sztag, roll fok, kuchenka gazowa, kabina WC, silniki Mercury Sailpower 5KM, panel solarny.
Szczegóły
X