Czarter majówka 2020? 5 argumentów za!

Wczesna wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia. A wraz z nią rozbudza się w nas apetyt na podróże. Długie, mroźne miesiące skutecznie zniechęcały do wyjścia z domu, więc tym radośniej łapiemy pierwsze promienie słoneczne, planując wiosenne eskapady. Wczesna wiosna to wprost idealna pora, by zaplanować majówkę. Warto się spieszyć, bo najciekawsze oferty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Wszystkim tym, którzy szukają pomysłu na udany wypoczynek, proponujemy czarter jachtu z Giżycka. W poniższym artykule przedstawiamy 5 argumentów, które ostatecznie rozwieją wątpliwości.

Majówka? Jachty, Mazury i słońce!

Każdego roku stajemy przed tym samym pytaniem – gdzie spędzić majówkę? Chcemy przecież odpocząć, a myśl o korkujących się trasach przyprawia nas o dreszcz. Słoneczna pogoda zachęca do wypoczynku na łonie natury, a nie ma do tego lepszego miejsca, niż urocze i wciąż nie do końca odkryte Mazury. Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto spędzić wymarzoną majówkę na jachcie:

 1. Przygoda – nie każdego dnia mamy okazję przeżyć wyjątkową przygodę. Jeśli nasza codzienność wypełniona jest biurowymi obowiązkami, to majówka stanowi doskonałą okazję, by to zmienić – to okazja nawet dla początkujących żeglarzy na przeżycie wyjątkowej przygody.
 2. Coś innego – czy weekend na jachcie może dostarczyć emocji osobom, które prowadzą naprawdę aktywny tryb życia? Oczywiście! Dzisiejszy świat stoi przed nami otworem – zwiedzamy górskie szlaki, skaczemy ze spadochronem, zapisujemy się na kursy nurkowania. Czarter jachtów żaglowych to wspaniała okazja do nauki nowych umiejętności, rozwoju pasji, zacieśnienia rodzinnych więzi i obcowania z naturą. To zupełnie inny rodzaj emocji, ale też sposób na wyciszenie się i złapanie odrobiny oddechu podczas stresującego okresu w pracy.
 3. Komfortowe warunki – wiele osób obawia się, że mazurskie jachty nie posiadają komfortowych warunków. Nic bardziej mylnego! Wiele jachtów takich jak np. Tes 32 Dreamer czy Twister 978 to jednostki bardzo wygodne. Antila 26 CC to jednostka z dwiema bardzo wygodnymi kabinami – 1 dziobową i 1 dużą kabiną z WC i umywalką. Jest rewelacyjna dla rodzin z dziećmi. Zapewnia warunki do komfortowego nocowania, pozwala też przygotować pożywny posiłek dla wszystkich załogantów w doskonale wyposażonym kambuzie.
 4. Mobilność – tym, którzy kochają różnorodność i emocjonujące atrakcje, Mazury mają wiele do zaoferowania. Urokliwy i zatrzymany w czasie Sztynort, nowoczesne, pełne gwaru i doskonałych lokali gastronomicznych Giżycko, historyczne Mamerki, a może camping na łonie natury w otoczeniu dzikiej przyrody? Decydując się na czarter jachtów na Mazurach, mamy to wszystko w zasięgu ręki!
 5. Bliskość natury – zmęczeni hałasem, zapachem spalin, pośpiechem i piętrzącymi się zadaniami, tęsknimy za bliskością natury. Śpiew ptaków, szum drzew, karmienie kaczek, kąpiel w jeziorze – brzmi bajkowo? To rzeczywistość! Wszystkim tym, którzy pragną oderwać się od swojej codzienności i zanurzyć na chwilę w soczystej zieleni Mazurskich pól, zdecydowanie polecamy majówkę na jachcie. Nic nie smakuje lepiej od kiełbaski pieczonej przy ognisku w akompaniamencie śpiewów i żartów opowiadanych przez znajomych.

Majówka zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowa okazja na odpoczynek i integrację w gronie rodziny i przyjaciół. Niezdecydowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą czarteru jachtów żaglowych – na naszej stronie znajdziecie Państwo gotowe oferty czarteru jachtów żaglowych i motorowych, a także oferty czarteru jednostek bez patentu. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Sprawdź nasze inne jachty

Oferujemy Państwu nowoczese, dobrze wyposażone i świetnie przygotowane łodzie żaglowe i motorowe. Każdy nasz jacht posiada komfortowe wyposażenie hotelowe takie jak zamykana kabina z toeletą chemiczną, ogrzewanie Webasto, kuchenkę gazową, instalację wodną oraz elektryczną. Ponadto wyposażenie żeglarskie umożliwia komfortową żeglugę o obsługę jachtu. Wszystkie fały są sprowadzone do kokpitu, zainstalowana jest bramka do kładzenia masztu, markowe kabestany, silniki czterosówowe oraz wiele innych udogodnień.

Pełna lista jachtów oraz wybrane jednostki:

Maxus 33.1 RS

Maxus 33.1 RS

3 kabiny, koło sterowe i ogrzewanie
 • Kadłub: 10,45 m x 3,2 m
 • Załoga: 8-10 osób
 • Żagle: 40 m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: koło sterowe, ster strumieniowy, echosonda, ogrzewanie Webasto, prysznic w kokpicie, radio z MP3 i TV, bimini, szprycbuda, nagłośnienie w kokpicie, oświetlenie LED, kuchenka gazowa, mikrofalówka, lodówka
Szczegóły
Antila 30

Antila 30

3 kabiny, ogrzewanie, koło sterowe
 • Kadłub: 9,3 m x 2,95 m
 • Załoga: 10 osób
 • Żagle: 38m^2 (fok + grot)
 • Udogodnienia: silnik 15 KM stacjonarny, ogrzewanie, lodówka Waeco, grot pełnolistwowy, patent do kładzenia masztu, rolfok na sztywnym sztagu, radio CD/MP3, instalacja 12V / 230 V, gniazdo do ładowania telefonu, 3 zamykane kabiny
Szczegóły
Nautika 830

Nautika 830

motorowy houseboat, 2 kabiny
 • Kadłub: 8,3 m x 2,9 m
 • Załoga: 8 osób
 • Żagle: –
 • Udogodnienia: jacht motorowy dostępny bez patentu, lodówka sprężarkowa, ogrzewanie Webasto, silnik Marcury 50KM z elektrycznym trymem, instalacja wody pitnej, radio z MP3 oraz TV, kuchenka gazowa, 2 zamykane kabiny (max 6 osób).
Szczegóły
Antila 24.4

Antila 24.4

szybkie jachty dostępne bez patentu
 • Kadłub: 7,4m x 2,6m
 • Załoga: 6-8 osób
 • Żagle: 30 m^2 (fok+grot)
 • Udogodnienia: ogrzewanie Webasto, lodówka Waeco, kabestany Andersen, oświetlenie LED, bramka do kładzenia masztu, sztywny sztag, roll fok, kuchenka gazowa, kabina WC, silniki Mercury Sailpower 5KM, panel solarny.
Szczegóły
5/5 - (2 votes)
X