Czarter jachtu Antila 26CC – co powinieneś o niej wiedzieć?

Piękna, przestronna, ergonomiczna, solidnie wykonana. Wiele dobrego można powiedzieć o cieszącej się świetną opinią wśród żeglarzy Antili 26CC. Doceniana za walory nautyczne, wysoki standard wykończenia i przestronne wnętrza. Przedstawiamy Wam kolejny jacht dostępny w Twist CzarterCzarter Mazury.

Antila 26CC – na mazurskich wodach od 2012

Czarterowa Antila 26CC została zaprojektowana przez team konstrukcyjny Adam & Michał Orych dla radomskiej stoczni jachtowej Antila Yachts. Projektanci połączyli klasykę, nowoczesność i elementy futurystyczne, dzięki czemu jacht nie tylko sprawia wrażenie bardzo nowoczesnego, ale również wyróżnia się na tle innych mazurskich jachtów. Na szczególną uwagę zasługuje solidne wykonanie jachtu i użycie materiałów bardzo wysokiej jakości. W połączeniu z gustownym wykończeniem mesy, całość daje pożądany luksus i komfort żeglugi.

Jach po raz pierwszy pojawił się na targach Boatshow 2012 w Łodzi gdzie od razu otrzymał złoty medal. Kolejną nagrodą, jaką uzyskała Antila 26CC była Nagroda Główna w kategorii Jacht Czarterowy Roku 2012 na Mazurskich Targach Sportów Wodnych w Giżycku.

Komfortowe i ergonomiczne wnętrze

Antila 26CC wyróżnia się charakterem nie tylko z zewnątrz, ale również jej wnętrze zasługuje na szczególną uwagę. Producenci jachtu postawili na wysoki komfort użytkowania kokpitu i mesy. Obszerne wnętrza i szerokie półpokłady gwarantują swobodę ruchu oraz wygodę zarówno podczas postoju, jak i pływania.

Mesa jest podzielona na kambuz, osobny przedział toalet i dwie zamykane kabiny z dwuosobowymi kojami. Wewnątrz znajdują się również wygodne siedziska i materace. Oświetlenie LED gwarantuje, że wnętrza są zawsze jasne. Natomiast samo oświetlenie pobiera minimalne ilości energii. Podłoga z teaku sprowadzanego z dalekiego wschodu (Indie, Birma, Laos) tylko dodają charakteru dla rozpoznawalnego z daleka kształtu Antili 26CC.

Doskonałe parametry nautyczne

Dzięki smukłemu takielunkowi, dużej powierzchni żagli oraz szerokiemu kadłubowi Antila 26 CC gwarantuje doskonałe parametry nautyczne. Jacht jest szybki, zwrotny i jednocześnie bardzo bezpieczny. Wszystkie te cechy sprawiają, że czarter jachtu Antila 26CC jest niezwykłą przyjemnością.

Odyn – jednostka na wyposażeniu Twist Czarter – Czarter Jachtu na Mazurach

Jednostka znajdująca się na wyposażeniu Twist CzarterCzarter Mazury o wdzięcznej nazwie “Odyn” została wyprodukowana w 2018 roku. Zatem jednostka ma zaledwie jeden sezon żeglarski za sobą, a w związku z tym jest w doskonałym stanie technicznym.

Do dyspozycji załogantów jachtu oddajemy lodówkę, ogrzewanie gazowe, silnik zaburtowy Yamaha 8KM (czterosów z 2018r.) ze śrubą uciągową, CD/MP3/USB. Jacht, podobnie jak pozostałe jachty Twist Czarter, wyposażony jest w patent do stawiania masztu typu bramka.

Na wyposażeniu znajdują się również m.in. drabinka rufowa (kąpielowa), środki ratunkowe, kuchenka gazowa, ogrzewanie gazowe, zastawa stołowa, wyposażenie do gotowania, stolik w kokpicie, WC chemiczne, prostownik, akumulator żelowy 100Ah i wiele innych.

Czarter jachtu jest możliwy od kwietnia do końca października.

Dane techniczne:

 • Długość kadłuba – 7,8 m
 • Długość całkowita – 8,3 m
 • Szerokość całkowita – 2,9 m
 • Zanurzenie bez miecza / z mieczem – 0,39 m / 1,62 m
 • Max. wysokość w kabinie – 1,86 m
 • Powierzchnia żagli / Grot / Fok – 35,5 m2
 • Masa transportowa – 2650 kg
 • Balast denny – 800 kg
 • Masa miecza uchylnego – 100 kg
 • Wysokość masztu nad pokładem – 10,5 m
 • Wysokość boczna łodzi nad wodą – 12,5 m
 • Liczba osób załogi – 6/8
 • Kategorie projektowe – C
 • Min./Max. liczba osób załogi – 1 / 8
 • Max. obciążenie – osoby + wyposażenie – 800kg
Czarter jachtu Antila 26CC – co powinieneś o niej wiedzieć?
5 (100%) 1

X